Ja w Internecie - program szkoleniowy - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchucinie

Ja w Internecie - program szkoleniowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Krokowa,
którzy ukończyli 25-ty rok życia do udziału w finansowanych ze środków unijnych
bezpłatnych szkoleniach z zakresu pozyskania wiedzy i umiejętności,
rozwijających kompetencje niezbędne do sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania w świecie cyfrowym (obsługi internetu) w zakresie umiejętności pozyskiwania informacji, komunikacji, rozwiązywania problemów, obsługi oprogramowania, korzystania z usług i e-usług publicznych.
Zdobyta wiedza dotyczyć będzie obszarów tematycznych takich jak: Rodzic w internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci, Kultura w sieci.
W praktyce będzie można się nauczyć bezpiecznego wykorzystania Internetu do: zakupów, płacenia rachunków, blokowania niechcianych stron, poszerzenia wiedzy o współczesnych środkach przekazu (poczta, konta internetowe), założenia konta e-PUAP. Przekazana wiedza będzie obejmowała m.in. zagadnienia związane z prawem autorskim, narzędziami obsługi bankowości internetowej mobilnej, promocji swojego biznesu w mediach społecznościowych, zakładania strony internetowej od podstaw wraz z jej promocją, obsługi wniosków 500+, zakładanie profilu zaufanego itp.
Każdy uczestnik, po ukończeniu szkolenia może zdobyć certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
Szkolenia będą odbywały się od połowy lutego 2019 w szkołach zlokalizowanych w Krokowej, Sławoszynie, Wierzchucinie i Żarnowcu.
Osoby ubiegające się o udział w Projekcie powinny czytelnie wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy dostępny w szkole lub na stronie www.krokowa.pl  bądź w Urzędzie Gminy.
Liczba miejsc ograniczona! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapraszamy !!!