Hałas mój wróg - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchucinie

Hałas mój wróg

Aktualności > Marzec
8 marca w naszej szkole miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „HAŁAS MÓJ WRÓG”, którego organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego.
Celem konkursu było promowanie pozytywnego zachowania związanego z ochroną przed hałasem oraz zwiększenie świadomości na temat hałasu komunikacyjnego. Podjęte działania zmierzają do stworzenia przyjaznego naszym uszom, cichego środowiska, zwrócenie uwagi jak ważny dla naszego organizmu jest narząd słuchu – narząd zmysłu odpowiedzialny za komunikowanie się z drugim człowiekiem.
W konkursie udział wzięło ponad 50 uczniów z klas I-III oraz IV-VIII.
Z każdej kategorii wiekowej, zostały wyłonione najlepsze trzy prace. Laureatom oraz wyróżnionym za najlepsze prace wręczono nagrody rzeczowe.
w klasach I-III
I- miejsce Martyna Chojnacka
II- Michał Budnik
III- Barbara Hoeft
wyróżnienie otrzymali : Zuzanna Lieske. Marcin Goyke, Marcelina Hinz
w klasach  IV-VIII
I- miejsce Maja Wittbrodt
II- Zofia Szymańska
III- Paweł Klein
wyróżnienie otrzymali: Julia Kołodzik, Błażej Frybezowski, Ignacy Czekański.
Wszystkie prace zostały wyeksponowane na szkolnych korytarzach. Wszystkim uczestnikom dziękujemy !